MÖBLER / Bord / Salongsbord 9223634
nr 922 3634
Salongsbord
Sent 1800-tal, mahogny, längd: 89, djup: 61, höjd: 76
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 november 2014
kl 18:18:06
100 kr